Ako oddialiť ejakuláciu?

oddialenie ejakulacie

Nielen kvalitná erekcia, ale aj dostatočná výdrž patria k podstatným záležitostiam, ktoré vedú k uspokojujúcemu sexuálnemu životu. Nielen problém s erekciou, ale aj príliš skorá ejakulácia sa môže stať pri sexe dosť nepríjemnou záležitosťou, ktoré vedie k frustrácii oboch strán. A predčasná ejakulácia naozaj nie je ojedinelý problém a navyše ide o vec, ktorá sa dá riešiť. Takže vás určite bude zaujímať ako oddialiť ejakuláciu?

Najčastejšie príčiny predčasnej ejakulácie

Ejakulácia je celkom prirodzený proces, ku ktorému dochádza práve pri dosiahnutiu vyvrcholenia – orgazmu. Dochádza k nej pri pohlavnom styku respektíve sexuálnej stimulácii pohlavného údu. Tento proces je ovplyvnený činnosťou predovšetkým nervového systému, ciev i pôsobenia hormónov. Takže tak ako aj na erekcii, tak aj na ejakulácii má svoj podiel celková psychická pohoda. Kontrola nad týmto procesom je závislá aj na sexuálnych skúsenostiach. Medzi najčastejšie problémy s ejakuláciou a jej predčasným dostavením sa patrí:

  • príliš silná chuť na sex
  • vysoké vzrušenie
  • málo sexuálnych skúseností
  • nepravidelný sex
  • zdravotné problémy
  • stres a nervozita
  • ochorenie nervovej sústavy
  • fyziologické problémy

Osvedčené spôsoby oddialenia ejakulácie

Problém predčasnej ejakulácie nie je ojedinelý, ale dá sa efektívne riešiť. Uspokojenie v intímnom živote patrí k dôležitým prvkom spokojného partnerského života a preto je na mieste vyskúšať všetko čo má na tento problém pozitívny vplyv. V prvom rade skúste mať sex častejšie, než doposiaľ. Ak to nie je možné, tak si pomôžte masturbáciou. Skúste špeciálne cviky na zlepšenie erekcie aj ejakulácie. A nebráňte sa ani podporným prostriedkom formou rôznych výživových doplnkov či lieky na oddialenie ejakulácie.

Jednou z osvedčených možností je okrem iných napríklad prírodný prípravok na oddialenie ejakulácie Forcex Long, ktorý  podporuje vznik dlhej a silnej erekcie a pozitívne pôsobí na oddialenie ejakulácie. Forcex Long ako tabletky na oddialenie ejakulácie vám pomôže vrátiť sebavedomie a pevnú pôdu pod nohami vo vašom sexuálnom živote. Oddialenie ejakulácie tabletky respektíve kapsle Forcex Long majú oproti iným prípravkom rýchlejší nástup a stačí ho užiť len 10 až 15 minút pred pohlavným stykom.

Pre viac informácií prejdite na produkt.

Jakub Ruman

Keď som skončil vysokú školu, vážil som 110 kíl, s čím bolo spojených mnoho zdravotných problémov – po fyzickej aj psychickej stránke. Trvalo mi roky, kým som sa dopracoval do stavu, v ktorom som bol so sebou fyzicky aj psychicky spokojný. Nie som síce odborník, ale chcem svoje skúsenosti a vedomosti posunúť ďalej a aspoň takto šíriť osvetu o prevencii civilizačných ochorení s dôrazom na pohyb a zdravú stravu.

11. augusta 2020

Mohlo by vás zaujímať…

Nákupný košík

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

60.00  ostáva do dopravy ZADARMO

Loading...