• by Brandforce
  • 8. marca 2020
  • 602

Možno ste už počuli o tom, že sex nie je len o vášni a rozkoši, ale aj o ďalších blahodarných účinkoch na telo a myseľ. Sex je proste prostriedok, ktorý dokáže nielen urovnať partnerské rozpory, ale aj liečiť.  Ak máte sex pravidelne, tak lepšiu prevenciu proti rôznym fyzickým či psychickým ťažkostiam ste ani zvoliť nemohli. Aké plusy teda okrem iného pravidelný sex do života mužov i žien prináša?

Oslabená imunita? Dostatok sexu problém vyrieši

Ak trpíte oslabenou imunitou alebo chcete tomuto problému predchádzať, tak nie je lepší liek ako pravidelný sex. Nie nadarmo sa hovorí, že uzdravenie prichádza jedine potením sa na cudzom tele. Takže kvôli posilneniu imunitného systému zaraďte pravidelný sex do režimu dňa. Vaše telo tak bude lepšie zdolávať nepriaznivé vonkajšie vplyvy.

Sex ako prostriedok na odbúranie stresu

Trápi vás každodenný stres a kopec povinností, ktoré vám prerastajú cez hlavu? Ak hľadáte vhodný relax, tak sex je správne riešenie. Taký pravidelný sex výrazne odbúrava práve stres, pretože dokáže znížiť veľké množstvo stresových hormónov a vy ste tak uvoľnení a o mnoho lepšie zvládnete budúce stresové situácie.

Problémy s erekciou?

Kedy ste mali naposledy sex? Pretože práve nedostatok sexu je častou príčinou problémov s erekciou či predčasnou ejakuláciou. Pravidelný sex zvyšuje sebavedomie a odstraňuje zmienené nepríjemnosti.

Prevencia proti rakovine

Pravidelný sex je tiež skvelá prevencia proti rakovine. U mužov sa týka predovšetkým prostaty. Čím viac sexu, tým nižšie riziko vzniku tohto ochorenia.

Erotické sny či strata chuti na sex?

Aj to môže súvisieť s nepravidelným uspokojením v intímnom živote. Menej sexu môže vo vás vyvolávať túžbu vedúcu práve k erotickým snom, ktoré nie sú nepríjemné a často v nich dochádza aj k fyzickému orgazmu u mužov i žien. V opačnom prípade môže dôjsť až k strate chuti na sex. Je to dané tým, že čím menej sexu, tým menej ženských či mužských hormónov podporujúcich libido.

Ak si chcete váš intímny život spríjemniť a dodržovať jeho pravidelnosť, tak môžete využiť aj osvedčenú podporu sexuálneho života v podobe prírodných výživových doplnkov, ako sú Forcex Daily, Long, Ready, Love či Vital.