Tvrdá erekcia: 7 rastlín, ktoré ti ju zaručia

byliny a rastliny na erekciu

V dôsledku rýchlej a stresujúcej doby prichádzajú problémy s erekciou v omnoho skoršom veku ako niekedy. Mnoho ľudí najprv radšej skúša svoju situáciu zlepšiť prírodnými cestami. Až potom sa rozhodnú pre návštevu lekára. Aké bylinky ti teda môžu pomôcť s erektilnou dysfunkciou?

Na vysvetlenie:

Erektilná dysfunkcia – akýkoľvek stav, pri ktorom muž nemôže dosiahnuť erekciu. Nemôže teda dôjsť k plnohodnotnému pohlavnému styku. Často je spôsobená poruchou cirkulácie krvi, spôsobiť ju môže aj zlá životospráva. Postihne v nejakom období života väčšinu mužov.

Tvrdá a pevná erekcia

Ako tieto rastliny užívať, ak chcem maximálny efekt?

Čaj, tinktúra alebo extrakt?

• výhodou čaju je jeho nízka cena. Musíte ho však zaliať horúcou alebo vriacou vodou, čo zničí mnoho liečivých látok obsiahnutých vo vňati z rastlín (medzi inými napríklad vitamín C)

tinktúra obsahuje väčšiu koncentráciu aktívnych látok. Pár kvapiek môže obsahovať viac účinných látok ako napríklad hrnček čaju.

extrakt je najčistejšou formou, ktorá sa používa aj pri klinických štúdiách a vedeckom výskume. Obsahuje najviac zdraviu prospešných látok v koncentrovanej forme a dá sa kúpiť najčastejšie vo forme kapsúl. Ak sa rozhodnete pre extrakt z rastlín, dbajte na to, aby ste si kúpili extrakt z tej časti rastliny, ktorá obsahuje najviac aktívnych látok. Pri saw palmetto napríklad extrakt z plodov, pri ashwagande extrakt z koreňa a pod.

Bozkávajúci sa pár

Vyskúšaj

Výživové doplnky, ktoré obsahujú: 100% čisté extrakty overených bylín + až 3 prírodné aminokyseliny, ktoré ti privodia tvrdú a rýchlu erekciu. To najsilnejšie a najúčinnejšie na našom trhu.

Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris)


Športovcom ho zrejme nemusíme predstavovať. Tento dar prírody stimuluje tvorbu testosterónu, teda z teba robí alfa samca. Zabraňuje vypadávaniu vlasov, zlepšuje stav tvojej pleti. Pomáha spaľovať tuk a urýchľuje budovanie svalovej hmoty pri fyzickej činnosti. Po pár týždňoch až mesiacoch užívania teda budeš vyrysovanejší aj pri miernej až strednej fyzickej aktivite. Budeš teda pre dámy omnoho príťažlivejší, čo sa ti bude hodiť – vďaka zvýšenému testosterónu po nich budeš aj viac túžiť. Kotvičník je totiž aj mocným afrodiziakom.

Kotvičník ti dodá potrebnú energiu k väčším fyzickým výkonom, navyše urýchľuje regeneráciu svalov po tréningu. Je teda čas ísť baliť baby do posilky – bola by škoda nevyužiť tieto účinky a neskúsiť nabrať aspoň pár kíl svalov. Spojiť príjemné s užitočným.

Avšak kotvičník okrem tvojej figúry dokáže urobiť zázraky aj s tvojim sexuálnym životom. Nebudeš výkonnejší pri dvíhaní váh, ale aj v posteli. Aktívne látky v nenápadnom žltom kvietku čistia cievy od cholesterolu, čo pomáha zvýšiť prietok krvi do periférii tela – vrátane penisu. Erekcia sa tak dostaví v nevídanej sile a tvrdosti.

Ženšen (Panax ginseng)

Je zrejme najznámejšou liečivkou, ktorá sa k nám rozšírila z Číny. Tam má už tisíce rokov svoje čestné zastúpenie v tradičnej čínskej medicíne. Pôsobí okrem iného aj na pohlavnú sústavu a erekciu – pomáha spriechodniť cievy a žily a zlepšuje prekrvenie, čím zaručuje tvrdú erekciu. Vplýva aj na psychický stav človeka – je prírodným stimulantom, zabezpečuje pokojný spánok a navodzuje uvoľnenú náladu. Pôsobí aj ako afrodiziakum.

Dôvod tejto obľúbenosti sa skrýva v koreni tejto rastliny – obsahuje obrovské množstvo rôznych antioxidantov, ktoré chránia každú jednu bunku tvojho tela pred oxidačným stresom. Ten prirodzene vzniká pri činnosti metabolizmu, no častejšie sa do tela dostáva prostredníctvom nezdravej stravy, životného štýlu (stres), zlozvykov (fajčenie, alkohol) alebo prostredia (znečistené ovzdušie, výfukové plyny a pod). Práve oxidačný stres spôsobený voľnými radikálmi stojí za veľkým množstvom civilizačných ochorení ako je napríklad rakovina. Antioxidanty v ženšene pomáhajú ozdravovať bunky tela a predlžujú tak ich životnosť, čo vplýva na každý orgán a každú sústavu v ľudskom tele.

V súčasnosti sa vďaka svojmu širokospektrálnemu využitiu a povesti ,,všelieku“ pestuje a predáva po celom svete, medzi rastlinnými výživovými doplnkami je v obľúbenosti na prvých piatich priečkach.

Withania opojná (Ashwagandha)

Rastlina prezývaná aj indický ženšen je taktiež výborným životabudičom. Dodá vám energiu, zároveň však pôsobí upokojujúco na myseľ i telo. Nejde pritom o žiadnu novinku, obyvatelia Indie z jej zdraviu prospešných účinkov profitujú už vyše 3000 rokov. Za posledné roky však zažila ,,boom“ a stala sa populárnou aj na západe. Lekári ju odporúčajú ako podpornú liečbu pri viacerých civilizačných ochoreniach – najmä na úzkosti a problémy so spánkom, chronické vyčerpanie ale aj na ,,okorenenie“ sexuálneho života.

Ako sme naznačili, ashwagandha má široké využitie. Pre nás je najzaujímavejší jej vplyv na sexuálne zdravie. V indickej medicíne sa okrem iného používa na podporu potencie a plodnosti, ale aj ako afrodiziakum – zvyšuje chuť na sex. Pánom pomáha vďaka podpore kardiovaskulárneho systému dosiahnuť pevnejšiu erekciu. Okrem afrodiziakálnych účinkov má dokázateľný uvoľňujúci efekt. Pomáha teda dámam uvoľniť sa pri sexe a ľahšie dosiahnuť orgazmus.

Okrem toho má mnoho iných účinkov, vďaka ktorým je v súčasnosti jednou z najobľúbenejších rastlín na svete: zlepšuje kvalitu spánku, pomáha nastoliť uvoľnenú náladu a odbúrava stres, posilňuje sústredenie a pamäť, podporuje tvorbu svalovej hmoty a spaľovanie tuku, znižuje cukor v krvi, chráni srdce a zmierňuje bolesť pri artritíde.

Serenoa plazivá (Saw palmetto)

Nenápadný palmový krík rastúci na slnečných plážach Floridy robí so sexuálnym životom priam zázraky. Pôvodní obyvatelia Severnej Ameriky žujú pred sexom plody saw palmetto už tisíce rokov. Výrazne zvyšujú chuť na sex a vraj aj zvyšujú šance na počatie.

Plody tejto palmy obsahujú všetky látky na podporu erekcie, ktoré sa dajú nájsť v prírode. Čistia cievy od naukladaného cholesterolu a iných škodlivých látok, čím zlepšujú ich priechodnosť. To podporuje cirkuláciu krvi v celom tele – vrátane penisu. Erekciu teda dosiahneš rýchlo, bez problémov a bude pevnejšia ako obvykle.

Saw palmetto dokáže zvýšiť hladinu testosterónu, takže ti pomôže s viacerými problémami v sexuálnej oblasti – zvyšuje sexuálnu túžbu, odďaľuje ejakuláciu a zároveň zvyšuje citlivosť, čo sľubuje intenzívnejšie orgazmy. Ako bonus chráni zdravie prostaty, pomáha čistiť pleť a zabraňuje plešateniu.

saw palmetto

Bude vás zaujímať:

Saw palmetto: posilní vlasy, vráti iskru vášmu intímnemu životu

Krpčiarka šípolistá (Horny Goat Weed)

Rastlinka pôvodne sa vyskytujúca v Číne a Japonsku je zrejme najsilnejšie prírodné afrodiziakum. Je tak účinná, že o jej schopnosti zvýšiť chuť na sex píše už čínsky cisár Šen-nung v jednom z prvých herbárov na svete.

Obsahuje aktívnu látku ikarín, ktorá rozťahuje cievy a zlepšuje ich priechodnosť. Tým uľahčuje prietok krvi do penisu, čo navodzuje pevnú erekciu. Budeš mať teda väčšiu chuť na sex a budeš naň aj náležite pripravený. Množstvo krvi v penise počas pohlavného styku súvisí aj s jeho citlivosťou a intenzitou orgazmu. Vďaka krpčiarke si teda sex aj viac užiješ.

Krpčiarka obsahuje viacero zdraviu prospešných látok. Okrem sexuálneho zdravia ti teda vie pomôcť aj s vysokým krvným tlakom, pomáha chrániť srdce, zmierňuje sennú nádchu, dodáva energiu, skúma sa jej využitie na predchádzanie osteoporózy a vďaka dôkladnému prekrveniu celého tela zlepšuje činnosť orgánov a zvyšuje náladu.

Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba)

Ginko biloba je známa ako podpora pamäte a sústredenia, no vedel si, že môže zlepšiť tvoj sexuálny život? Zvyšuje v krvi hladinu oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy a zlepšuje prekrvenie. Pri vzrušení sa ti teda do penisu nahrnie viac krvi, čo zaručuje pevnú a tvrdú erekciu.

Dlhodobé užívanie ginka priaznivo vplýva na tvoje fyzické aj psychické zdravie. Obsahuje viacero vitamínov a silné antioxidanty, pomáha teda zásobovať organizmus látkami, ktoré nevyhnutne potrebuje pre svoje správne fungovanie. Sú v ňom aj terpény, ktoré zvyšujú aktivitu sérotonínu a iných neurotransmitterov, ktoré ovplyvňujú náladu. Pôsobia ako prírodné antidepresívum a chránia bunky nervového systému pred poškodením.

Ginko bojuje so zápalmi, podporuje činnosť srdca, znižuje úzkosť a pomáha pri ľahších depresiách. Blahodarne pôsobí na zrak a zdravie očí, uľavuje od bolestí hlavy. Okrem tvojho penisu preberie k činnosti aj tvoj imunitný systém.

Borovica prímorská (Pinus pinaster)

Borovica prímorská je zásobárňou látok, ktoré dokážu rozšíriť cievy a zlepšujú prekrvenie periférií tela a mikrocirkuláciu. Cez rozšírené cievy sa ti teda do penisu nahrnie väčšie množstvo krvi, čo ti privodí rýchlu, pevnú a dlhotrvajúcu erekciu. Tento strom rastúci v oblasti Stredozemného mora však dokáže omnoho viac.

Ľudia v minulosti žuli živicu zo stromov kvôli jej antibakteriálnym a antivírusovým účinkom. Dnes z nej vyrábame tinktúry a extrakty, ktoré sú súčasťou mnohých výživových doplnkov alebo zmesí na podporu imunitného systému. Okrem vplyvu na erekciu je výnimočná v tom, že obsahuje až 40 bioflavonidov. Tie majú silné antioxidačné účinky, ktoré prekonávajú aj vitamín C a E.

Zabezpečí ti teda kvalitnejší sexuálny život, ako aj lepšiu imunitu. Okrem toho reguluje cukor v krvi a chráni pokožku pred UV žiarením zo slnka, čím zabraňuje jej predčasnému starnutiu.

borovica primorska erekcia

Bude vás zaujímať:

Borovica prímorská: objav 20krát silnejší antioxidant ako vitamín C

Vyskúšaj:

Kombinovanú silu kotvičníka, ženšenu, borovice, goji, šalvie, ginka a saw palmetto + vitamínov a minerálov v novom výživovom doplnku, ktorý je svojím zložením unikátom na slovenskom aj českom trhu. Kvalita a účinok overené stovkami spokojných a vracajúcich sa zákazníkov.

 • Force X VITAL
  Force X VITAL
  Zľavnený produkt
  39.90  s DPH

Chcem niečo prírodné, ale neverím bylinkám

Ak neveríš bylinkám a látkam v nim, stále existujú aminokyseliny. Tie sa prirodzene vyskytujú v tvojom tele alebo v potrave. Často ich však prostredníctvom stravy prijímame menej.

L-arginín

Táto semi-esenciálna aminokyselina (telo si ju vie do určitej miery vyrobiť samo, zvyšok sa syntetizuje zo stravy) rozširuje cievy, čím zvyšuje ich priechodnosť a pomáha prekrviť orgány a celé telo. Pomáha tak liečiť ochorenia, ktoré pramenia z nedostatočného prekrvenia tela, medzi ktoré patrí aj erektilná dysfunkcia. Výhodou je, že účinkuje pomerne rýchlo a teda erekcia sa dostaví relatívne rýchlo po užití výživového doplnku.

Pri dlhodobom používaní zase zvyšuje počet a pohyblivosť spermií. Preto sa L-arginín nachádza v mnohých prírodných aj chemických prípravkoch na podporu erekcie alebo sa používa ako doplnok pri liečbe erektilnej dysfunkcie.

L-citrulín

Základný mechanizmus fungovania L-citrulínu je, že spolu s L-arginínom pôsobia na zvyšovanie oxidu dusnatého (NO) v ľudskom organizme, ktorý funguje ako vazodiletát a teda rozširuje cievy. Vďaka tomu sa krv ľahšie dopraví k svalovým tkanivám a efektívnejšie ich okysličí. Oxid dusnatý spúšťa v tele celý rad procesov, vďaka ktorým náš organizmus správne funguje. Hoci efekt L-citrulínu a L-arginínu (zvýšenie hladiny NO) je rovnaký, odlišujú sa v mechanizme svojho fungovania. 

Tieto aminokyseliny sú dvakrát tak efektívne, ak sa užívajú spolu. Preto kombinácia týchto aminokyselín vyrieši problém s erektilnou dysfunkciou spoľahlivejšie.

L-lyzín

L-lyzín je esenciálna aminokyselina, čo znamená, že náš organizmus si ju nevie sám vyprodukovať. Preto je nevyhnutné prijímať ho z potravy alebo vo forme výživových doplnkov. L-lyzín blokuje usádzanie škodlivých usadenín na stenách ciev. Príčinou usádzania odpadových látok je nezdravý životný štýl, nevhodná strava, sedavé zamestnanie a podobne. Spôsobujú celý rad problémov v kardiovaskulárnom systéme, čo sa prejavuje rôznymi ochoreniami – mimo iného aj erektilnou dysfunkciou.

L-lyzín je teda spolu s L-citrulínom a L-arginínom spoľahlivá kombinácia na dosiahnutie pevnej erekcie.

Objav kombinovanú silu 7 byliniek + L-citrulínu, L-arginínu a L-lyzínu. Všetko, čo príroda ponúka na dosiahnutie silnejšej a dlhotrvajúcej erekcie v jednej kapsule. Kvalita a účinok overené stovkami spokojných a vracajúcich sa zákazníkov.

 • Force X DAILY
  Force X DAILY
  Zľavnený produkt
  39.90  s DPH

Jakub Ruman

Keď som skončil vysokú školu, vážil som 110 kíl, s čím bolo spojených mnoho zdravotných problémov – po fyzickej aj psychickej stránke. Trvalo mi roky, kým som sa dopracoval do stavu, v ktorom som bol so sebou fyzicky aj psychicky spokojný. Nie som síce odborník, ale chcem svoje skúsenosti a vedomosti posunúť ďalej a aspoň takto šíriť osvetu o prevencii civilizačných ochorení s dôrazom na pohyb a zdravú stravu.

30. marca 2021

Mohlo by vás zaujímať…

Nákupný košík

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

60.00  ostáva do dopravy ZADARMO

Loading...