valentin lockdown
  • by Mgr. Andrea Balážová
  • 22. januára 2021
  • 103
  • 0

Nech už máte na Valentín akýkoľvek názor, vaša polovička od vás zrejme bude očakávať aspoň nejakú pozornosť, či romantické gesto. Lenže klasická večera v luxusnej reštaurácii a kino tento rok nehrozia. Avšak, netreba zúfať. Zozbierali sme pre vás tipy, ako romantickú večeru pripraviť doma.

V článku nájdete recepty na delikátne jedlá a jednoduché dekorácie, ktoré si v prípade zatvorených obchodov vyrobíte za pár minút sami.

Čo variť? A ako? 😨

Internet našťastie poskytuje veľmi, veľmi presné návody ako pripraviť jedlo hodné lepšej reštiky. Ak ich dodržíte, nemáte čo pokaziť.

Tieto štyri večere potešia nielen chuťové poháriky, ale aj oko.
Toto video obsahuje viac dezertov s tematikou Valentína, ale aj recept na steak s barbeque omáčkou alebo luxusné cestoviny s krevetami v syrovo-špenátovej omáčke.
Ďalších šesť vynikajúcich receptov ako z reštaurácie.
Ak chcete naozaj zapôsobiť, najslávnejší šéfkuchár Gordon Ramsay vás so svojimi receptami na valentínsku večeru určite nesklame. Rýchle, jednoduché a chutné.

Jednoduché valentínske dekorácie, ktoré vyrobíte aj s bežnými vecami, čo nájdete doma

Tento rok parádne dekorácie asi nekúpime. Budete potrebovať: farebný papier, nožnice, lepidlo, špajdle, čajové sviečky, niť, motúz.

Potrebuje viac tipov, ako prežiť ten najkrajší Valentín? Tieto sa týkajú skôr úspešného zakončenia večera…

Author

Mgr. Andrea Balážová

Vyštudovala som psychológiu a environmentálne štúdia v Brne.

👩‍⚕‍ Ako psychologička pomáham ľuďom dozvedieť sa viac o ich sexualite, keďže zdravý intímny život je prevenciou mnohých moderných civilizačných ochorení.

🍀 Ako environmentalistka využívam svoje vedomosti a záľubu v písaní na to, aby ste sa spolu so mnou dozvedeli, ako vám príroda môže pomôcť pri niektorých zdravotných problémoch.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *