Valentín počas lockdownu: Ako pripraviť romantickú večeru?

valentin lockdown

Nech už máte na Valentín akýkoľvek názor, vaša polovička od vás zrejme bude očakávať aspoň nejakú pozornosť, či romantické gesto. Lenže klasická večera v luxusnej reštaurácii a kino tento rok nehrozia. Avšak, netreba zúfať. Zozbierali sme pre vás tipy, ako romantickú večeru pripraviť doma.

V článku nájdete recepty na delikátne jedlá a jednoduché dekorácie, ktoré si v prípade zatvorených obchodov vyrobíte za pár minút sami.

Čo variť? A ako? 😨

Internet našťastie poskytuje veľmi, veľmi presné návody ako pripraviť jedlo hodné lepšej reštiky. Ak si chcete pripraviť valentínsku večeru ako z foodblogerského Instagramu, jediné, čo musíte urobiť, je nájsť ten správny recept na očarenie vašej polovičky a dodržať jeho postup. Potom stačí už len trochu trpezlivosti, chuti do varenia a nemáte čo pokaziť.

Tieto štyri večere potešia nielen chuťové poháriky, ale aj oko.
Toto video obsahuje viac dezertov s tematikou Valentína, ale aj recept na steak s barbeque omáčkou alebo luxusné cestoviny s krevetami v syrovo-špenátovej omáčke.
Ďalších šesť vynikajúcich receptov ako z reštaurácie.
Ak chcete naozaj zapôsobiť, najslávnejší šéfkuchár Gordon Ramsay vás so svojimi receptami na valentínsku večeru určite nesklame. Rýchle, jednoduché a chutné.

Jednoduché valentínske dekorácie, ktoré vyrobíte aj s bežnými vecami, čo nájdete doma

Tento rok parádne dekorácie asi nekúpime. Budete potrebovať: farebný papier, nožnice, lepidlo, špajdle, čajové sviečky, niť, motúz.

Potrebuje viac tipov, ako prežiť ten najkrajší Valentín? Tieto sa týkajú skôr úspešného zakončenia večera…

Mgr. Andrea Balážová

Vyštudovala som psychológiu a environmentálne štúdia v Brne. 👩‍⚕‍ Ako psychologička pomáham ľuďom dozvedieť sa viac o ich sexualite, keďže zdravý intímny život je prevenciou mnohých moderných civilizačných ochorení. 🍀 Ako environmentalistka využívam svoje vedomosti a záľubu v písaní na to, aby ste sa spolu so mnou dozvedeli, ako vám príroda môže pomôcť pri niektorých zdravotných problémoch.

22. januára 2021

Mohlo by vás zaujímať…

Nákupný košík

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

60.00  ostáva do dopravy ZADARMO

Loading...