Ako si užiť sex aj cez únavu a stres?

sex unava stres

Určite to zažil či zažíva takmer každý. Tešíte sa na intímne chvíle s partnerom či partnerkou, ale celodenný stres a povinnosti vás odbúrajú natoľko, že príde večer a vy nemáte na sex ani pomyslenie. Obvykle to končí tým, že nič nebude a vy i vaše drahé polovičky prežívate sklamanie a frustráciu. Ako sa teda správne na sex naladiť aj napriek únave a celodennej fyzickej či psychickej záťaži?

Odpútajte sa od reality

Pokiaľ budete aj po príchode z práce domov myslieť na všetky celodenné zážitky, nepríjemnosti, trapasy či hromadu práce, tak nepočítajte s tým, že budete mať ešte chuť na sex. Naučte sa po zatvorení dverí vášho bytu úplne odpútať od toho čo bolo vonku a nechať realitu práve za tými dverami. Zabudnite na to čo ste dnes prežili a v myšlienkach sa obklopte len láskou, šťastím, pohodlím a radosťou z toho, že ste doma a čaká vás príjemný večer.

Pohyb je skvelé afrodiziakum

Ak chcete všetky nepríjemné zážitky a povinnosti dostať zo svojej hlavy von, tak osvedčeným liekom je pohyb. Pohybové aktivity uvoľňujú v tele endorfíny, ktoré spôsobujú celkové upokojenie tela aj mysli a spokojnosť. Taký pohyb má pozitívny vplyv aj na libido a intenzitu vzrušenia.

Dobrý film, skvelé jedlo a pitie

Ako skvelá predohra sa u mnohých párov osvedčuje dobrý film a pokojne aj s erotickou tematikou alebo dobré jedlo či pitie. Ako náhle sa so svojim miláčikom posadíte pred televíziu, nalejete si pohár dobrého vína a zahryznete do niečoho chutného, tak vaše zmysly začnú vrnieť blahom a chvíle pohody sa už len veľmi ľahko zvrtnú vo vášnivý sex.

Fantázii sa medze nekladú

To, že sa fantázii medze nekladú platí dvojnásobne v intímnom živote. Práve vzrušujúce predstavy, hry či erotické pomôcky dokážu stres odbúrať natoľko, že okamžite zabudnete na celý deň a oddáte sa vášni a rozkoši. Nestresujte sa ani tým, že musíte uspokojiť partnera či partnerku, pretože potom sa často cítite ako pri ďalšej pracovnej povinnosti. Nechajte sa proste rozmaznávať aj vy a robte len to, čo vám je príjemné.

Ak si po ťažkom dni chcete sex užívať a nie ho len prežívať, tak môžete vyskúšať aj osvedčené prírodné výživové doplnky Forcex Love, Daily, Ready, Long, Vital alebo Love, ktoré sú zárukou rýchleho nástupu účinkov, a to až o 50% oproti bežným prostriedkom a zároveň vám pomôžu s odbúraním stresu a zvýšením chuti na sex.

11. augusta 2020

Mohlo by vás zaujímať…

Nákupný košík

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

60.00  ostáva do dopravy ZADARMO

Loading...