Čo stresuje v intímnom živote mužov a čo ženy?

co stresuje pri sexe muzov a co zeny

Sex je záležitosť, ktorá je dôležitou súčasťou života mužov i žien. A aj keď by sa mohlo zdať, že obe pohlavia v tomto smere vystupujú sebavedomo a nemajú žiadne obavy či stres, tak každý jedinec určité obavy a strach v tomto smere predsa len prežíva. O akých strašiakov sa predovšetkým jedná?

Nie som dokonalý – dokonalá

Intímny život je spojený predovšetkým s nahotou, ktorá je pre obe strany príliš osobná a človek je viac zraniteľný, pretože nahotou prezrádza o sebe úplne všetko. Práve tu pramení najväčší strach, a to strach z toho či sa nahí a nahé budeme druhej strane páčiť. Obvykle majú tieto pocity viac ženy, než muži. Muži skôr riešia svoj pohlavný úd a majú obavy, aby jeho veľkosť bola pre druhú stranu dostačujúca.

Problém s erekciou

Muži sa v intímnom živote obávajú nečakaného zlyhanie respektíve problému s erekciou, ktorá môže prísť práve, keď to najmenej potrebujete a dokonca v každom veku. Je to obvykle následok stresu, únavy či zdravotných problémov.

Predčasné vyvrcholenie

Aj predčasné vyvrcholenie môže byť v intímnom živote veľký problém, a preto ide o ďalšieho strašiaka, ktorý trápi obvykle mužov. Predčasnou ejakuláciou nemusí byť dostatočne uspokojená druhá strana, a to vedie k frustrácii a partnerským nezhodám. Opačný problém sa týka žien, ktoré pri pohlavnom styku nemusia dosiahnuť vyvrcholenie vôbec.

Tehotenstvo

Ak ide o sex, ktorý nie je súčasťou partnerského života, ale len nejaké povyrazenie či úlet alebo práve neplánujete zakladať rodinu, tak pre mužov i ženy je obvyklý pri sexe strach z otehotnenia. Pre odbúranie tohto stresového faktoru je vhodné používať ochranu či už formou prezervatívov alebo antikoncepcie.

Pohlavné ochorenia

A čo si budeme hovoriť asi najväčším strašiakom v sexuálnom živote sú rôzne pohlavné ochorenia a panika prepadá rovnako mužov ako aj ženy. Preto je aj v tomto prípade dôležité nielen si užívať, ale myslieť aj na vhodnú prevenciu.

Intímny život je radosť

Keď odbúrate všetky tieto strachy a nájdete v intímnom živote adekvátne riešenie, tak zistíte, že intímny život je predsa len stále radosť, rozkoš, vášeň a vyvrcholenie nielen túžby, ale aj lásky. Váš sexuálny život si môžete dokonca spestriť prírodnými výživovými doplnkami Forcex- Vital, Ready, Long, Daily či Love.

11. augusta 2020

Mohlo by vás zaujímať…

Nákupný košík

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

60.00  ostáva do dopravy ZADARMO

Loading...