Odpovede na najčastejšie otázky

Je balenie diskrétne?

Áno.

Nákup je možné doručiť na vami zadanú adresu – či už domácu, pracovnú alebo na najbližšiu pobočku pošty. Kuriér balík vydá iba vám potom, ako preukážete svoju totožnosť a podpíšete prevzatie zásielky. Produkt je zabalený v lepenkovej krabici bez identifikačných štítkov alebo našej značky. Teda pokiaľ balík neotvoríte, nie je možné zistiť, odkiaľ pochádza alebo čo v ňom je. Samotný produkt okrem pevnej lepenkovej krabice pred poškodením chráni aj bublinková fólia. 

 

Aký je rozdiel medzi Force X DAILY, Force X Ready, Force X LONG, Force X VITAL?

Prírodné výživové doplnky Force X je možné rozdeliť do dvoch hlavných kategórií:

 

Na každodenné užívanie vo väčších baleniach – 120 a 90 softgélových kapsúl:

Každý z týchto troch produktov sa užíva jeden alebo dvakrát denne s dostatočným množstvom vody (odporúčame najmenej 3 dcl). Pravidelné užívanie dlhodobo priaznivo pôsobí na všetky tri piliere zdravia – fyzické, psychické aj sexuálne

Na jednorazové užívanie pred pohlavným stykom

Oba tieto produkty sa užívajú 15-30 minút pred pohlavným stykom a zaručujú najrýchlejší nástup účinku. Účinok trvá niekoľko hodín

Ako to naozaj funguje?

V našich produktoch nájdete iba overené 100% prírodné látky a byliny, ktoré sa používajú stovky až tisíce rokov po celom svete.

Všetky naše produkty obsahujú inú kombináciu aktívnych prírodných látok a extraktov z overených rastlín. Každá táto aktívna látka alebo bylinný extrakt pozitívne vplýva na zdravie človeka. To potvrdzujú mnohé vedecké výskumy a laboratórne štúdie z celého sveta. V našom magazíne nájdete samostatný článok o každej aktívnej látke alebo rastline, ktoré naše produkty obsahujú. V týchto článkoch nájdete odkazy na výskumy a štúdie potvrdzujúce účinnosť každej aktívnej látky alebo bylinného extraktu, dočítate sa o mechanizme ich fungovania v našom tele a o podrobnejších informáciách o ich blahodarných účinkoch na ľudský organizmus.

Na dosiahnutie pevnej a rýchlej erekcie pozitívne vplýva napríklad kotvičník zemný, l-arginín, krpčiarka šípolistá, maca peruánska,… ktoré nájdete najmä v produktoch Force X LONG a Force X READY.

Na uvoľnenú náladu pre dámy a ľahšie dosiahnutie orgazmus pozitívne vplýva ashwagandha, damiána, senovka grécka,… ktoré nájdete vo Force X LOVE.  

Ako sa Force X užíva?

Force X DAILY Force X VITAL, Force  X LOVE sú určené na každodenné užívanie a majú dlhodobý účinok. Odporúčame užívať jednu kapsulu ráno a jednu večer. 

 

Force X READY a Force X LONG sú určené na jednorazové užívanie 15 až 30 minút pred pohlavným stykom. Obsahujú väčšiu koncentráciu aktívnych látok a bylinných extraktov. Softgélová kapsula zaručuje okamžitý nástup účinku. 

Kapsulu je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Odporúčame aspoň 3 dcl, čiže menší pohár.

Ako dlho účinkuje jedna kapsula?

Produkty určené na dlhodobé užívanie (Force X DAILY Force X VITAL, Force  X LOVE) pri pravidelnom užívaní účinkujú počas celej doby užívania výživového doplnku.

 

Produkty určené na jednorazové použitie (Force X READY a Force X LONG) začínajú účinkovať 15 až 30 minút po užití. Priaznivý efekt trvá individuálne podľa vášho zdravotného stavu od 24 po 36 hodín od užitia kapsuly. POZOR! Pretože ide o prírodné látky, nemusíte sa obávať niekoľkohodinovej erekcie. Force X zaručí to, že sa erekcia dostaví iba v stave vzrušenia kedykoľvek v tomto časovom horizonte (po dobu 24 až 36 hodín od užitia výživového doplnku). 

Je možné kombinovať produkty Force X medzi sebou?

Áno.

Naše výživové doplnky sú zložené z vysoko koncentrovaných prírodných látok, ktoré medzi sebou nemajú kontraindikácie.

Ako príklad uvedieme užívateľa Force X VITAL. Je v pokročilejšom veku, každodenne užíva dve kapsuly Force X VITAL na zvýšenie imunity, viac energie, na zvýšenie šance na počatie. Zároveň pred pohlavným stykom môže užiť jednu kapsulu Force X READY aby bez problémov rýchlo dosiahol pevnú erekciu.

Môžem užívať produkty Force X, keď mám problémy so srdcom?

Produkty Force X sú testované kvôli bezpečnosti. Avšak aby fungovali na problémy s erekciou, musia pôsobiť na kardiovaskulárny systém. Preto ak beriete lieky na vysoký alebo nízky tlak, radšej sa pred použitím Force X poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Kedy nesmiem užívať Force X?

Force X by ste nemali užívať, ak:
• trpíte na srdcovú poruchu,

• vrodenú poruchu sietnice,

• poruchu pečene,

• ak máte poruchu krvácavosti,

• užívate lieky, ktoré uvoľňujú oxid dusnatý (napr. pri liečbe angíny pect.).

V prípade užívania Force X súbežne s užívaním lieku na predpis určeného na liečbu poruchy erekcie je nutná konzultácia s lekárom.

Nákupný košík

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

60.00  ostáva do dopravy ZADARMO

Loading...